Aplikacja mobilna sterująca produkcją systemu wentylacji

rejestrator temperatury z drukarką do chłodni jednak pod ręką, gdziekolwiek jesteś

Aplikacje mobilne broniły się niezbędnymi narzędziami skutecznie wspierającymi projektowanie instalacji HVAC oraz wybór do niej wystarczających narzędzi. Są wówczas rzadko dobre wyjścia dla klientowi końcowego, ułatwiające mu dalekie sterowanie oraz dbanie klimatyzacji, rozbudowanej instalacji VRF, i nawet całości systemów dostających się w bloku. Bez względu w którym położeniu na Posadzki w określonym elemencie przebywamy.

rejestrator temperatury z sondą zewnętrzną klimatyzacją za pomocą smartfonu i aplikacji mobilnej jest z dawna standardem używanym przez firmę LG. Najnowsze modele urządzeń LG zaopatrzono w moduł łączności z Wi-Fi, umożliwiający na rozsądne oraz eleganckie sterowanie dowolną ilością klimatyzatorów za pomocą internetu a intuicyjnej aplikacji ThinQ, która stanowi obecnie publiczna w języku polskim na plany iOS oraz Android.

Wszystko pod opieką

Dzięki aplikacji mobilnej ThinQ LG otrzymujemy dane o aktualnej temperaturze będącej w fizycznym pomieszczeniu, możemy z nieznanego stanowiska na świecie włączyć lub wyłączyć klimatyzację, i też schłodzić lub podgrzać powietrze w pomieszczeniu do dużej temperatury. Aplikacja ThinQ LG daje też szansa sprawdzenia tego statusu pracy zespołu klimatyzacji, poziomu zużycia filtrów powietrza oraz pozwoli efektywnie zarządzać poziomem zużycia energii przez dania. Możemy wówczas przyrządzić np. poprzez korektę tygodniowego harmonogramu, zmieniając styl produkcji klimatyzacji do polskiego charakterze życia też czasu gromadzonego w rozwoju dnia w klimatyzowanych pomieszczeniach.


Aplikacja LG umożliwia wszystkiemu członkowi rodziny wybranie innych ustawień temperatury i stóp nawiewu, jakie prawdopodobnie zanotować w indywidualnej aplikacji, by w każdym czasie mocno oraz przyjemnie je zawrzeć. Poszczególne ustawienia za usługą aplikacji ThinQ można oddzielnie zapisać i dla każdego klimatyzatora.

Aplikacja mobilna prowadząca produkcją zespołu klimatyzacji że być równie pomocna dla instalatorów oraz serwisantów klimatyzacji, co dla częstego użytkownika. Dzięki prac opowiadania o awarii za pomocą np. wiadomości SMS, serwisant klimatyzacji otrzymuje szczegółową informację na przedmiot zaistniałej usterki, co wiele poprawia oraz przyspiesza naprawę powstałej awarii. Firma LG taką pracę stosuje obecnie od lat, udostępniając przez serwis SMS kody błędów dla instalatorów oraz serwisantów urządzeń klimatyzacyjnych. W najmodniejszej aplikacji ThinQ potrafią oni odnaleźć jeszcze funkcję rejestrator temperatury haccp , która idzie zdalnie stwierdzić poprawność pracy zespołu klimatyzacji też ustalić ewentualne pasztety spośród nią powiązane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *