Termometr internetowy z baterią.

Termometr internetowy z wyświetlaczem LCD. Zasilane z dwóch baterii pastylkowych, dzięki czemu otrzymano kredyty termin rzeczy bez potrzeby wymiany baterii (do 2 lat). Urządzone są w połączony czujnik temperatury NTC o długości 2m. Umieszczane w tablicy na zatrzask.
Dostępna oraz mechaniczna aplikacja pozwala na krótki odczyt temperatury, zapis w świadomości aplikacji także opcję wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w którą opakowany jest rejestrator pozwoli na powszechne zastosowanie. Dużo niewielkie gabaryty oraz znaczna żywotność baterii powodują w przeciętny oraz oczywisty sposób dbać każdą przesyłkę w moc dziedzinach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport artykułów. Kolejnym atutem rejestratora ETAG-1 jest czasochłonna żywotność baterii.
Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką przekazany do montażu w kabinie kierowcy gorączki oraz wilgotności RCW800wifi, dane przedstawiane są na wbudowanym wyświetlaczu dania oraz wysyłane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora wprowadza się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator że zostać położony w dodatkowym zajęciu w szczycie sieci WiFi. Zebrane informacje można analizować za usługą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci zestawienie z internetem, pomiary temperatury są zalecane w opinii wewnętrznej rejestratora, po odebraniu związania z siatką kierowane do serwera. W pamięci rejestratora noszone są wartości wielkie i drobne temperatury. Nowoczesna obudowa hermetyczna z potężnym wyświetlaczem LED zapewnia doskonałe zaufanie i swobodę w każdej sekundy może zrobić podglądu bieżących zalet, bądź szansa konfiguracji progów temperatury, których przekroczenie ruchomi alarm, powiadomienie o alarmie zostanie nadawane na wyraźne adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie konsument na bieżąco jest kontakt do rejestratora, na bieżąco otrzymuję wiadomość o alarmach.

Do użyć w stylu HACCP rejestrator może zostać zaopatrzony w świadectwo wzorcowania przyrządu. Zalety rejestratora :


duża precyzję czujnika gorączki i wilgoci,
oferta pozycji na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
prosta konfiguracja progów alarmowych,
sygnalizacja dźwiękowa oraz świetlna stanów alarmowych,
pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
możliwość exportu wyników testów do kształtów plików, zestawienia graficznie,
stały monitoring online z wjazdem do sieci WiFi, z wybranym interwałem odświeżania
Zewnętrzny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Aplikacja mobilna prowadząca produkcją systemu klimatyzacji wielkie zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebna jest rejestracja i archiwizacja temperatury, zwłaszcza w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Dawany też w transporcie chłodniczym. Podgląd max i małej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych progów alarmowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *